Powiat Świdnicki – O mnie

dsc_6098Jako mieszkaniec Świdnicy zawsze byłem społecznikiem i chciałem dla miasta jak najlepiej. Dlatego właśnie pojawił się pomysł na stworzenie takiej strony internetowej, na której będzie można gromadzić wszystkie istotne informacje odnoszące się do tego miasta. Jestem przekonany, że znajdzie się również grupa osób tak samo wrażliwych na sprawy naszego miasta, że wspólnie uda się stworzyć naprawdę udaną propozycję i dlatego nasza strona będzie funkcjonować doskonale. Sam w Świdnicy mieszkam od momentu gdy miałem 5 lat i tak naprawdę nie jestem w stanie sobie wyobrazić życia w innej miejscowości. Przeprowadziłem się tutaj z rodzicami i miasto znam doskonale od swoich najmłodszych lat, a wszystkie sprawy które go dotyczą są również moimi sprawami.

Informację na temat miasta4112422_swidnica-widok-na-katedre-z-odbudowywanej-wiezy-ratuszowej

Na tą chwilę mckpiaski.pl  uważa, że brakuje odpowiedniej strony, która by rzetelnie mówiła co dzieje się w mieście, co można byłoby poprawić a co zrobione jest naprawdę dobrze. Większość stron to tuby propagandowe polityków naszego miasta i czasami aż nie da się czytać tych witryn. Dlatego właśnie chcę mieć dla Was taką stronę, gdzie tego nie będzie i rzeczywiście dostaniecie czyste informacje, które dotyczą naszego miasta.

Założenie co do tworzonej strony internetowej jest bardzo proste. przede wszystkim chce mieć witrynę, na której będę rzetelnie informował o tym co dotyczy miasta. Jednocześnie moja witryna w założeniu jest tak przygotowana, że będę traktował nie tylko o samym mieście, ale chce się starać również o przygotowywanie informacji o całym powiecie. To najlepsza jak dla mnie opcja na jaką będzie można postawić. W końcu nie liczy się wyłącznie to co dzieje się w granicach miasta, ale również w okolicach. Dlatego myślę, że w taki sposób ten stworzony portal okaże się pełniejszy i informacje tam się znajdujące będą budzić zainteresowanie czytelników.
Tematyka będzie bardzo szeroka, ponieważ niezależnie od dziedziny życia jeśli tylko sprawa będzie dotyczyła Świdnicy będę chciał, by pojawiała się również w ramach mojej witryny. Jeśli chodzi o te kwestie, na jakie w szczególności zwróciłbym uwagę to przede wszystkim sprawy związane ze społeczeństwem, a więc to co będzie dotyczyć przeciętnego człowieka. Jeśli chodzi o te sprawy również moja wiedza będzie największa, ponieważ od bardzo dawna się nimi interesuje i cały czas chcę żyć tym co ludzi dotyczy. W Świdnicy wszystko co ważne jest mi znane i liczę na to, że właśnie dzięki temu uda się stworzyć udany portal.